Ustka w sezonie letnim to jedna, wielka impreza.

Pokoje w Ustce mają nową ścieżkę nad morze.
Jedna ze ścieżek prowadzacych z pensjonatu Villa Banita nad morze w Ustce.

Czym różni się Ustka od Wąchocka? Tym, że o Ustce nie trzeba wymyślać i opowiadać kawałów, aby miasto- nadmorski kurort będący jednocześnie uzdrowiskiem było znane w Polsce. Znany jet już kalendarz imprez na 2013 rok, który trwa właściwie nieprzerwanie przez cały rok. Jest tak pomyślany, aby każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Oto przykłady tegorocznych imprez, które odbędą się w Ustce:
"LECH FIRE FESTIVAL USTKA 2013" (2013-07-05 - 2013-07-06 godzina rozpoczęcia: 20.30) Jedna z największych imprez pirotechnicznych znanych w całym kraju. Podczas tegorocznego Festiwalu prócz pokazów sztucznych ogni zagrają największe gwiazdy polskiej sceny – Sidney Polak oraz Raz, Dwa, Trzy. Wstęp wolny. Miejsce: Port wschodni, promenada nadmorska, ul. Limanowskiego. 
Nbar on the beach Ustka 2013 ( 2013-07-13 2013-07-13 godzina ropoczecia: 20.00) nbar on the beach Ustka 2013 - impreza klubowa na plaży. Zagrają: Johannes Albert (Berlin), Michal Zietara (Berlin) oraz Ville Vahasaari (Berlin).
„ZWIEDZAMY BUNKRY TAJEMNICZEJ USTKI oraz ZDOBYWAMY POLIGON NATO” (2013-07-14 2013-07-14 godzina rozpoczęcia 10.00 ) Miejsce: - trasa piesza – tylko bunkry, - trasa rowerowa i autokarowa – bunkry i poligon - zbiórka OSiR Ustka ul. Grunwaldzka 35.
Mistrzostwa Polski Beach Soccer w Ustce (2013-07-31 2013-08-04)   Mistrzostwa Polski w Plażowej Piłce Nożnej. Impreza trwająca 5 dni, podczas której Ustkę odwiedzą gwiazdy sportu i oraz znani celebryci Miejsce:Plaża wschodnia, sektor sportowy Organizator: Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej UM Ustka.
Święto Ustki "SYRENALIA" (2013-08-15 2013-08-15 godzina rozpoczęcia: 18.00) Gwiazdą "Syrenaliów" będzie Arka Noego. W programie również rodzinny koncert dla dzieci zespołu Zejman & Garkumpel. Miejsce :scena na dolnej promenadzie nadmorskiej, ul.Limanowskiego.
XIII Mistrzostwa Polski w Wypłukiwaniu Bursztynu „Złoto Bałtyku-Ustka 2013" ( 2013-08-17 2013-08-17 godzina rozpoczęcia: 11.00) Zabawa dla całej rodziny polegająca na wypłukaniu jak największej ilości bursztynu.Finał Wyborów „Bursztynowej MISS Polski- Ustka 2013", godzina 17.00 Wybory najpiękniejszej uczestniczki konkursu Miejsce:Scena na dolnej promenadzie nadmorskiej .
Rajd Rowerowy World Championship of Naviga 2013 (2013-08-25 2013-08-25 godzina rozpoczęcia: 9.30) RAJD ROWEROWY USTKA – JEZIERZANY Mistrzostwa Świata Jachtów Sterowanych Radiem – World Championship of Naviga 2013.
Tak więc będzie gwarno, wesoło i ciekawie przez cale lato w Ustce. Kalendarz imprez kończy się na ...imprezie Sylwestrowej, oznacza to, że ciekawie będzie aż do końca roku.Szczegółowy harmonogram można znaleźć tutaj.

Co jeszcze ciekawego wydarzyło się ostatnio w Ustce? Oprócz ukończonych dwóch ścieżek pieszo- rowerowych prowadzących z Osiedla Poetów i Pisarzy Polskich w Ustce, gdzie znajduje się pensjonat Villa Banita a dzięki którym znacznie wzrośnie komfort spaceru nad morze, powstały jeszcze nowe pokoje trzyosobowe w naszym pensjonacie oraz domek turystyczny w Ustce "Rybakówka". Jeden z pokoi posiada własny aneks kuchenny. A wszystko to po to, aby uczynić jeszcze wygodniejszym pobyt w Ustce. Urlop, nie ważne  jak długo trwający jest tego wart, aby spędzić ten czas jak najbardziej komfortowo z mu tworząc noclegi z pasją wiemy to najlepiej, ponieważ kto inny niż banita  zna się lepiej na potrzebach i oczekiwaniach osób będących poza swoim "gniazdem"? Jest taki ktoś? Na pewno nie...

Comments: 7 (Discussion closed)
 • #1

  Wylinka morska (Saturday, 01 June 2013 04:28)

  Brawo ! Wspaniałe wiadomości ! :))))
  To prawda , Banita najlepiej wie , bo poprzez swoje własne pragnienia stara się realizować innych marzenia na spokojny i miły wypoczynek w domowej atmosferze :))))
  Optymistyczny artykuł , pozdrawiam :)))


  < plusk >

 • #2

  on (Friday, 28 June 2013 06:24)

  Dno i wodorosty... całe imprezy w Ustce

 • #3

  wodnik szuwarek (Friday, 28 June 2013 09:00)

  Czyżby kolega po fachu?

 • #4

  Romek (Saturday, 27 July 2013 09:52)

  Jestem w Ustce
  Mam swoją pakę sami robimy imprezy na plaży
  pogoda wymiata!

 • #5

  Turysta (Wednesday, 30 October 2013 05:50)

  Mi się Ustka spodobała w ubiegłym sezonie letnim.

 • #6

  Wylinka morska (Tuesday, 19 November 2013 10:57)

  Ustka ma moje serce i mój sentyment i cieszą mnie bardzo zmiany w niej zachodzące , nowa ścieżka rowerowo - spacerowa jest już ślicznie wkomponowana w naturę okolicy i zachęca wszystkich gości , mieszkańców do czynnego korzystania z niej każdego dnia :-)

  Pozdrawiam ciepło i wilgotno jak na tę porę roku przystało , z Ustki niezmiennie cieszącej się licznymi odwiedzinami turystów :-)


  < plusk >

 • #7

  Wylinka morska (Wednesday, 23 November 2016 09:50)

  Dziękujemy :-)
  Pozdrawiam z ciepłej w tej chwili , jesiennej Ustki :-)
  Banita zawsze się stara dostosować i co za tym idzie wyróżnić by wakacje w Waszej oprawie wypadły pomyślnie :-)

Polecamy:

Zachód słońca na plaży w Ustce.
Zachód słońca na plaży w Ustce.
Latarnia w Ustce.
Latarnia w Ustce.
Przestronne wnętrza Villi Banita.
Przestronne wnętrza Villi Banita.

Idąc w sukurs oczekiwaniom Państwa co do poznania miejsca do którego planujecie przyjazd na urlop, wczasy, czy też weekendowy wypad,  przedstawiamy wirtualnie pokoje w Ustce, uzdrowisko Ustka i miasto Słupsk. Mamy wielką nadzieję, że ten krótki spacer  przedstawi noclegi w Ustce jako atrakcyjną formę spędzenia czasu wolnego i jeszcze bardziej zachęci do odwiedzenia tej urokliwej i pełnej interesujących a zarazem cudownych miejsc krainy. 

Biesiadne miejsce.
Biesiadne miejsce.
Wybierając noclegi Ustka wybierz pensjonat Villa Banita w Ustce.
Ekskluzywne leżaki dostępne są dla gości naszego pensjonatu. Noclegi Ustka.
Kochamy kwiaty.
Kochamy kwiaty.
Ogólnodostępny grill.
Ogólnodostępny grill.
Kwiaty to to co kochamy!
Banitowy eksponat tworzący klimat noclegów w Ustce..
Noclegi w Ustce oferuje Pensjonat Villa Banita.
Pokoje w Ustce w Villi Banita.
Dzieci musza mieć się gdzie bawić podczas wynajmowania noclegów w Ustce.
Plac zabaw dla dzieci. Noclegi Ustka w pensjonacie Villa Banita.
Nasza Żaba w otoczeniu stokrotek.
Nasza Żaba w otoczeniu stokrotek.
Na wczasach a jak w domu.
Ukwiecona posesja pensjonatu Villa Banita. Noclegi Ustka.
Domek zabawowy dla dzieci.
Dla osób z małymi dziećmi wynajmujących noclegi w pensjonacie Villa Banita w Ustce mamy przygotowany plac zabaw dla ich pociech.
Dywan ze stokrotek w pensjonacie Villa Banita w Ustce.
Stokrotki polubiły pokoje w pensjonacie Villa Banita w Ustce.
Piękno morza.
Piękno morza.
Widok z plaży zachodniej.
Widok z plaży zachodniej.